Jakie cechy powinna posiadać osoba do wystawiania aukcji internetowych? Szukasz osoby do wystawiania aukcji internetowych? Nie wiesz jakie kryteria musisz wziąć pod uwagę?

Czytaj dalej...

Problematyka dywersyfikacji kanałów sprzedażowych jako motyw integracji platform handlowych i przyczółek do automatyzacji branży e-commercea.

Czytaj dalej...

Wystawianie aukcji – liczy się nie tylko sprzedaż ale i promocja marki oraz pozycjonowanie sklepu. Aukcje internetowe warto wystawiać w różnych miejscach, na serwisach aukcyjnych, na portalach typu eMarketplace oraz na portalach z darmowymi ogłoszeniami...

Czytaj dalej...

Dywersyfikacja internetowych kanałów dystrybucji nie tylko musi przynosić korzyści sprzedażowe, ale równie opłacalne mogą być korzyści promocyjno-reklamowe oraz korzyści pozycjonujące sklep internetowy...

Czytaj dalej...

Dywersyfikacja jest alternatywą dla dotychczas prowadzonej sprzedaży. Podejmowanie tego typu działań nie jest koniecznością. Należy wręcz dobrze przemyśleć, jakie zyski, a jakie straty przyniesie takie wdrożenie (głównie pod względem kosztów obsługi klienta).

Czytaj dalej...

Subskrybuj Newsletter

Subskrybując newsletter otrzymasz dostęp do artykułów publikowanych na naszej stronie internetowej.