Cennik wystawiania aukcji i dodawania produktów

na serwisy aukcyjne i sklepy internetowe

Ostatnia aktualizacja: 07-2024

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, przedstawiamy przykładowy cennik wystawania aukcji internetowych i dodawanie produktów na różnych serwisach aukcyjnych, sklepach internetowych i e-magazynach. Cennik ten ma charakter przykładowy (nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) i odzwierciedla zarówno nasze możliwości organizacyjne, Państwa oczekiwania, jak i nasze dotychczas realizowane prace. Zdajemy sobie przy tym sprawę, że każde zlecenie ma indywidualny charakter a organizacja pracy zdalnej może nastręczyć dodatkowych problemów. Dlatego też na pierwszym etapie współpracy jesteśmy bardziej wyrozumiali i koszty szkoleniowe (czyli poprawki wynikające z uczenia się systemu lub niedokładnej instrukcji) bierzemy na siebie. Przy czym bardzo prosimy o pisanie instrukcji zadaniowych w sposób czytelny, zrozumiały i z uwzględnieniem najważniejszych oczekiwań. Wystawiamy aukcje i dodajemy produkty dla różnych klientów o zróżnicowanej stawce cenowej zależnej od oczekiwań i nakładu pracy. Startujemy od stawki najtańszej, zazwyczaj 9,99 zł + VAT i staramy się utrzymywać tę stawkę, a w niektórych przypadkach nawet ją obniżamy. Przy czym jeżeli nakład pracy optymalizacyjnej rośnie, potrzeby klienta ulegają przemianie a co za tym idzie wzrasta czas pracy konieczny do poświęcenia na wystawienie jednej aukcji lub dodania jednego produktu, wtedy sygnalizujemy potrzebę podniesienia ceny lub obniżenia czasu wystawiania aukcji poprzez odjęcie któregoś z procesów optymalizacyjnych.Cennik wystawiania aukcji i dodawania produktówŁatwe

9,99 + VAT
  1. Przenoszenie
  2. Kopiowanie
  3. Wprowadzanie

Normalne

14,99+ VAT
  1. Wprowadzanie
  2. Parametry
  3. Copywriting

Trudne

19,99+ VAT
  1. Wprowadzanie
  2. Parametry
  3. Copywriting
  4. Obróbka graficzna


web3promagraco Michał Chechelski - jednoosobowa działalność gospodarcza, płatnik VAT, agencja interaktywna SEO e-commerce wykonująca prace zdalne z zakresu pozycjonowania i optymalizacji ofert handlowych, budowania kont sprzedażowych, projektowania stron produktowych, stawiania sklepów internetowych oraz pisania artykułów SEO i obsługi klienta. Sprawnie pracujemy m.in. na IAI, Baselinker, Opencart, PrestaShop, Allegro, Arena.pl, eMAg, eBay. Piszemy w języku polskim, angielskim i niemieckim. Mamy bardzo dobrą znajomość składni języków programowania HTML, CSS, SQL, PHP. Znamy (freemworki): Bootstrap, Wordpress. Jesteśmy szczególnie przydatni w momencie przyjmowania nowych dostaw i wprowadzania ich do systemu sklepowego, magazynu czy serwisu aukcyjnego, budowania nowych kont sprzedażowych na serwisach aukcyjnych i stawiania sklepów internetowych, projektowaniu nowych stron sprzedażowych, pozycjonowaniu sklepów i obsłudze klienta.Cennik w ujęciu operacyjno-czasowym

Cennik wystawiania aukcji i dodawania produktów w ujęciu operacyjno-czasowym przedstawia koszt wykonania jednej "akcji" (np. wystawienia jednej aukcji, wprowadzenia jednego produktu) w zależności od czasu jej trwania. Proszę w miarę możliwości o przygotowywanie "paczek" z podobnymi, powtarzającymi się zadaniami. Bardzo ważne jest napisanie względnie prostej a zarazem dokładnej instrukcji zadaniowej.

Minuty PLN netto
do 10 7,99
od 10 do 20 14,99
od 20 do 30 19,99
od 30 do 40 24,99

Przykładowo koszt wystawienia 50 aukcji, z których każdą dodaje się od 5 do 10 minut wynosi 2,99 x 50 = 149,5 zł + VAT. Usługa wystawiania aukcji i dodawania produktów jest usługą, którą można wycenić zarówno w sposób akordowy, jak i ustalić stawkę godzinową. Firmom zainteresowanym współpracą w oparciu o stawkę godzinową oferujemy wideo kontrolę pracy zdalnej. Należy mieć na uwadzę, że tempo pracy można poprawić poprzez lepszą jej organizację lub obniżenie jakości pracy. Natomiast lepszą jakość pracy można osiągnąć poprzez poprawę organizacji pracy lub zmniejszenie jej tempa.Cennik w ujęciu przedmiotowo-zadaniowym

Cennik wystawiania aukcji i dodawanie produktów na serwisy aukcyjne i sklepy internetowe w ujęciu przedmiotwo-zadaniowym przedstawia przykładowy (najczęściej ustalany) koszt wykonania jednej "akcji" (np. wystawienia jednej aukcji, wprowadzenia jednego produktu) w zależności od miejsca. Serwisy internetowe i sklepy on-line różnią się strukturą i przez to tempem pracy.

Prosimy o przygotowanie paczki produktów i instukcję zadaniową. Paczka produktów powinna zawierać co najmniej nazwę produktu pozwalającą na jego odnalezienie w Internecie lub inne dane pozwalające na jego identyfikację na magazynie. Instrukcja powinna zawierać opis w jaki sposób należy wykonać zadanie - schemat tego procesu lub jego charakterystykę, co znacznie ułatwi sprawne dodanie produktu lub wystawienie aukcji. Mamy doświadczenie we wprowadzaniu danych na różne platformy sprzedażowe, serwisy aukcyjne i e-magazyny. Proszę pamiętać, że czas i cena wystawiania aukcji, dodawania produktów i wprowadzania danych zależą też od Twojej organizacji! Im staranniej i merytoryczniej przygotujesz współpracę, tym łatwiej będzie nam wdrożyć usługę.

SERWISY AUKCYJNE I E-MARKETPLACE

serwis PLN netto
Allegro 14,99
eBay 24,99
Amazon 29,99
Arena 9,99
OLX 9,99
eMag 19,99

SKLEPY INTERNETOWE I E-MAGAZYNY

serwis PLN netto
IAI (IdoSell) 19,99
BASELINKER 14,99
Prestashop 14,99
OpenCart 14,99
INNE 14,99

VAT 23%, praca zdalna na podstawie przysłanych wytycznych (instrukcji pisemnej) i dokumentów (wystarczą same linki). Podstawowe kanały komunikacji: email, SKYPE, telefon.Cennik w ujęciu czynnościowym

Cennik wystawiania aukcji i dodawania produktów w ujęciu czynnościowym tylko obrazuje przyczyny, dla których koszt wystawiania aukcji / dodawania produktów jest różny. Dlatego proszę o przygotowywanie "paczek" (instrukcji) z podobnymi, powtarzającymi się zadaniami. Wstępnie ustalone ceny są niezmienne. Masz skomplikowany produkt? Nie wiesz jak się za to zabrać? Proponujemy "piramidę jakości" - zacznij od przygotowania dla nas najprostszych zadań i stopniowo poprawiaj swoją ofertę!

WYSTAWIANIE AUKCJI / DODAWANIE PRODUKTÓW

PLN netto zakres czynności
9,99 kopiowanie
19,99 kopiowanie, poprawianie opisów
19,99 kopiowanie, formatowanie zdjeć
29,99 kopiowanie, formatowanie zdjeć, kreowanie opisów
39,99 kopiowanie, formatowanie zdjeć, tworzenie opisów, wyszukiwanie informacji

Im więcej pracy jakościowej, im więcej pracy kreatywnej, niestandardowej, im więcej pracy "oryginalnej", tym cena usługi jest wyższa. Im więcej pracy ilościowej, im więcej czynności powtarzalnych, tym niższa cena za usługę.
osoba do wystawiania aukcji internetowych

Michał Chechelski jest webmasterem z ponad 10 letnim stażem. Z wykształcenia specjalista ds. zarządzania i marketingu. Z doświadczenia zawodowego webmaster i copywriter. Właściciel firmy web3promagraco. Realizuje prace z zakresu dywersyfikacji kanałów dystrybucji internetowej – wystawia aukcje internetowe, dodaje produkty na sklepy, wykonuje konfiguracje, stawia sklepy internetowe i je pozycjonuje. Pracuje samodzielnie lub w zespole projektowym.